Broń

Tagi

Ostatnio przeglądane

Pistolet KMR L-02 SPECTRA OR

Nowy

PISTOLET KMR L-02 SPECTRA OR

PISTOLET NIEDOSTĘPNY ON-LINE. JEST TO PRODUKT KONCESJONOWANY, DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE STACJONARNIE PO POTWIERDZENIU TELEFONICZNYM

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

12 300,00 zł

Miesięczna rata od 266.83 zł

Więcej informacji

Pistolet wyposażono w 5 – calową, kanelowaną lufę z dodatkowym stabilizatorem BRS – Barrel Ring System, dzięki czemu lufa jest mniej podatna na wibracje powstające podczas oddawania strzału. Dodatkowo jest ona karbowana, co pozwala na zmniejszenie całkowitej wagi jednostki, zjawiska przegrzania oraz skraca czas potrzebny na rekompensatę odrzutu w porównaniu do gładkiej lufy. Mechanizm spustowy to precyzyjny system SA/DA z krótkim resetem i płynną pracą na całej długości. Przyrządy celownicze stanowią połączenie regulowanej szczerbinki ze światłowodową muszką. Ponadto fabryczny frez pod montaż optyki (OR – Optic Ready) pozwala na montaż dowolnego kolimatora za pośrednictwem odpowiedniego adaptera w postaci płytki.

KMR L-02 Spectra zaprojektowany został z myślą o ergonomii na najwyższym poziomie. Obrabiany metodą CNC szkielet wykonano z wytrzymałej stali, zapewniając pistoletowi wyjątkową jakość. Teksturowany przód i tył chwytu pozwalają na pewny chwyt bez względu na panujące warunki. Panele chwytu po bokach są również teksturowane dla dodatkowej kontroli. Okładziny wykonane są z duraluminium, które jest twardszą i mocniejszą formą aluminium. Obsługa pistoletu jest prosta i intuicyjna. Bezpieczeństwo obsługi podnosi rozszerzony bezpiecznik nastawny (MS) umieszczony po lewej stronie, z możliwością obsługi również z prawej strony. Regulowana dźwignia zrzutu magazynka może również zostać przełożona na prawą stronę, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

W tej wersji, pistolet KMR L-02 Spectrawykończono w klasycznym, czarnym kolorze. Zarówno szkielet jak i zamek pokryte są powłoką ceramiczną Cerakote, aby zapobiec zużyciu i powstawaniu korozji.

Dane techniczne:

Kaliber: 9x19mm
Model: L-02 Spectra
Pojemność magazynka: 16+1 szt.
Długość lufy: 127mm (5”), ciężki profil, kanelowana, ze stabilizatorem lufy BRS – Barrel Ring System
Szkielet: stalowy, CNC, wykończenie Cerakote
Fabryczne wcięcie pod montaż optyki: Tak (wersja OR – Optic Ready)
Przyrządy celownicze: regulowana szczerbinka + czerwona światłowodowa muszka 1mm
Powiększone manipulatory (lewy bezpiecznik, regulowany zrzut magazynka)
Chwyt: fakturowany, okładziny z duraluminium
Kolor: czarny (Black)

Spust: SA/DA, 17,5N / 45N, krótki reset,
Długość całkowita: 223 mm
Szerokość:39 mm
Wysokość całkowita: 146 mm
Waga bez magazynka: 1220g
Waga z pustym magazynkiem: 1350g

W zestawie: walizka PCV, 3x magazynek 16nb, przybornik do czyszczenia + olej KMR

PISTOLET NIEDOSTĘPNY ON-LINE. JEST TO PRODUKT KONCESJONOWANY, DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE STACJONARNIE PO POTWIERDZENIU TELEFONICZNYM

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: