Broń

Tagi

Ostatnio przeglądane

Pistolet CZ P-09 Kadet Black, kal. .22Lr

Nowy

PISTOLET CZ P-09 KADET BLACK, KAL. .22Lr

PISTOLET NIEDOSTĘPNY ON-LINE. JEST TO PRODUKT KONCESJONOWANY, DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE STACJONARNIE PO POTWIERDZENIU TELEFONICZNYM

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

2 800,00 zł

Więcej informacji

CZ P-09 Kadet kal. 22LR to pistolet bocznego zapłonu do sportu, szkoleń i rekreacji, oparty na popularnym modelu P-09.

Pistolet CZ P-09 Kadet .22 LR posiada te same rozwiązania co jego P-09 w kalibrze 9×19 Luger. Z uwagi jednak na dużo niższy koszt amunicji .22 LR, pistolet doskonale sprawdzi się jako broń do treningów, szkoleń oraz strzelania typowo rekreacyjnego.

Pistolet cechuje się nowoczesną budową, opartą na polimerowym szkielecie i stalowym zamku. Do jego produkcji użyto wysokiej jakości materiałów. Nowe wykończenie powierzchni zamka, lufy oraz drobnych części znacznie zwiększyło odporność broni na korozję i uszkodzenia mechaniczne.

Wejście w cel, zgranie przyrządów i ściągnięcie spustu są bardzo intuicyjne. Z uwagi na sportowy kaliber odrzut jest minimalny, dzięki czemu pistolet samoistnie wraca na cel nawet podczas dynamicznego strzelania. By zmaksymalizować ergonomię i komfort, wprowadzono nowy kształt języka spustowego i kurka.

CZ P-09 Kadet posiada sprawdzony mechanizm spustowy Omega, który oprócz doskonałej pracy pozwala również na wybór wariantu zabezpieczenia tj. bezpiecznika lub decockera. Dźwignia bezpiecznika i zatrzask magazynka można montować po dwóch stronach pistoletu, co zapewnia wygodną obsługę bez względu to, z której ręki strzelamy.

Pistolet posiada rękojeść z wymiennymi nakładkami, w komplecie trzy wielkości S, M, L. 

Główne cechy:

  • Kaliber: 22LR
  • Masa: 640g
  • Pojemność magazynka: 10
  • Całkowita długość: 206 mm
  • Długość lufy: 120 mm
  • Wysokość całkowita: 147 mm
  • Spust: SA/DA

PISTOLET NIEDOSTĘPNY ON-LINE. JEST TO PRODUKT KONCESJONOWANY, DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE STACJONARNIE PO POTWIERDZENIU TELEFONICZNYM

30 innych produktów w tej samej kategorii: