Broń

Tagi

Ostatnio przeglądane

Karabinek CZ 457 LRP Black kal. .22Lr

CZ 457 LRP Black

Nowy

KARABINEK CZ 457 LRP BLACK .22Lr

KARABIN NIEDOSTĘPNY ON-LINE. JEST TO PRODUKT KONCESJONOWANY, DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE STACJONARNIE PO POTWIERDZENIU TELEFONICZNYM

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

5 000,00 zł

Więcej informacji

CZ 457 LRP kal. 22LR to sportowy karabinek do precyzyjnego strzelania wyposażony w ergonomiczną osadę, varmintowską lufę kutą na zimno oraz komorę nabojową typu match.


CZ 457 LRP stworzono z myślą o precyzyjnym strzelaniu na 100 i 200 m, dlatego w karabinie zastosowano profesjonalną osadę, która zapewnia idealne złożenie w postawie leżącej, możliwość indywidualnej regulacji oraz wysokiej stabilizacji przy strzale. Łoże ma matowe wykończenie soft-touch oraz agresywne teksturowanie na chwycie i łożu zwiększające kontrolę nad karabinem.

Długość osady można regulować za pomocą wyjmowanych wkładek stopki kolby (351–382 mm), która ma dodatkowo regulację wysokości. W obrębie kolby wykonano także wycięcie na rękę wspierającą, a w dolnej części zamontowano szynę do montażu monopodu. Producent nie zapomniał także o zastosowaniu regulowanej w pionie baki policzkowej.
Karabinek ma kutą na zimno grubościenną lufę o długości 525 mm, która gwarantuje doskonałą powtarzalność i precyzję strzałów oraz ogromną trwałość. Ryflowana lufa zakończona jest gwintem 1/2 × 20, na którym osadzono wydajny kompensator.
Nowym elementem zastosowanym w tym modelu karabinka jest wskaźnik napiętej iglicy, który ułatwia szybkie sprawdzenie stanu broni. Kolejnym nowatorskim rozwiązaniem jest wygodny system wyjmowania zamka, bez konieczności wciskania języka spustowego, co znacząco przyspiesza częściowe rozkładanie broni.

W CZ 457 LRP zastosowano również komorę zamkową MATCH, wykorzystywaną dotąd wyłącznie w modelu 457 MTR. Użytkownik ma także możliwość wyjęcia zamka i rozładowania broni na włączonym bezpieczniku. W karabinkach z rodziny CZ 457 zastosowano nowy mechanizm spustowy, który umożliwia regulację siły spustu w zakresie od 8 do 15 N oraz długości jego drogi 0,5-7 mm. Producent zmodernizował również konstrukcję iglicy, której ciężar został zmniejszony blisko o 60%, co skutkuje szybszym zbiciem i mniejszym wstrząsem po wystrzale.

Użytkownicy docenią również zredukowany kąt obrotu (o 30°) dźwigni przeładowania, który pozwala na komfortowe korzystanie z lunet o dużym okularze lub niskim montażu. Karabinek wyposażono w szynę akcesoryjną Weaver z mikroskosem 25 MOA, niezastąpionym przy strzelaniu na większych dystansach.

Karabinek zasilany jest z wyjmowanego magazynka o pojemności 5 nabojów. Standardowe bączki (dwa z przodu) pozwalają na mocowanie pasa stabilizującego lub dwójnogu.

Dane techniczne:

  • Kaliber : .22LR
  • Pojemność magazynka: 5 szt.
  • Typ spustu: dwustopniowy
  • Typ zabezpieczenia: bezpiecznik nastawny
Wymiary:
  • Długość całkowita: 1010 mm
  • Długość lufy: 525 mm
  • Masa: 3800 g

KARABINEK NIEDOSTĘPNY ON-LINE. JEST TO PRODUKT KONCESJONOWANY, DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE STACJONARNIE PO POTWIERDZENIU TELEFONICZNYM

30 innych produktów w tej samej kategorii: