części i akcesoria do broni

Tagi

Ostatnio przeglądane

Nowy

Podstawka montażowa pod kolimator Vortex Venom do pistoletów Walther PDP 2.0, 2BME

2BME017

Nowy

PODSTAWKA MONTAŻOWA POD KOLIMATOR VORTEX VENOM DO PISTOLETÓW WALTHER PDP

2BME

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

279,00 zł

Więcej informacji

Płytki są projektowane i wykonane przez polską firmę TBME (Two Brothers Military Engineering), która do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje wysokiej klasy obrabiarki CNC.

Podstawy wykonane są z aluminium lotniczego 7075-T6, dzięki czemu są wytrzymałe oraz niezwykle lekkie (w zależności od modelu ważą ok 8g.). Płytkę wykończono metodą twardego anodowania o specyfikacji wojskowej (MIL-SPEC), dzięki czemu jej powierzchnia ma zwiększoną odporność na zarysowania i wytarcie.Płytki montażowe TBME wyróżnia nie tylko trwałe wykończenie i idealne dopasowanie do broni, ale również możliwość niezwykle niskiego osadzenia kolimatora na broni. Dzięki zastosowaniu sond pomiarowych, płytki są idealnie wymiarowane i dopasowywane do fabrycznego frezu broni. Aby zapewnić stabilny i niezawodny montaż kolimatora, w płytce zastosowano system stalowych wymiennych wkładek „Quad Lock”, które umożliwiły wykorzystanie śrub z mocnym, wielozwojnym gwintem (z wyłączeniem modeli mocowanych na tzw. jaskółczy ogon).


W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu kolimatora na broni: 4 śruby montażowe torx klasy A4 ze stali nierdzewnej, tubka kleju do gwintów, oraz instrukcja montażu.

Do montaż płytki i kolimatora zaleca się stosowanie kleju do gwintów o średniej mocy (w zestawie) oraz używania klucza dynamometrycznego z nastawą 1,2 nm. Przed ostatecznym montażem warto zamocować kompletną płytkę (z gwintowanymi wkładkami) i kolimator bez użycia kleju. Dzięki takiej weryfikacji mamy pewność, że płytka jest odpowiednio dopasowana do kolimatora i broni.

Podstawka montażowa pasuje do pistoletów:

  • Walther PDP 2.0

Podstawka pasuje pod kolimatory:

  • Vortex Venom/Docter

30 innych produktów w tej samej kategorii: