WYPOSAŻENIE STRZELCA

Tagi

Ostatnio przeglądane

Emulsja polepszająca chwyt, Pistol Pro Grip

100254

Nowy

EMULSJA POLEPSZAJĄCA CHWYT, PISTOL PRO GRIP

Emulsja Pro Grip to opatentowany materiał opracowany w celu polepszenia chwytu, zapewniający przewagę nad konkurencją. Tworzy barierę przed wilgocią, ale także zimnem, tłuszczem, olejem i brudem.

Więcej szczegółów

69,00 zł

Więcej informacji

Cechy produktu:

Emulsja Pro Grip to opatentowany materiał opracowany w celu polepszenia chwytu, zapewniający przewagę nad konkurencją. Przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami, płyn szybko odparowuje. Tworzy barierę przed wilgocią, ale także zimnem, tłuszczem, olejem i brudem.
Pistol Pro Grip różni się od innych wzmacniaczy uchwytów dostępnych obecnie na rynku, z przewagą na jego korzyść - tworzy on barierę dla wilgoci, równocześnie nie będąc substancją kleistą, lepką ani śliską. Skutecznie odpycha wodę, nie brudzi odzieży i nie przenosi się łatwo na przedmioty, w przeciwieństwie do kalafonii, proszków, kredy i innych produktów. Pozostawia powłokę bardzo podobną do bardzo cienkiej warstwy drobnego papieru ściernego na dłoni, aby zwiększyć tarcie jednocześnie pozostając bez wpływu na zręczność. Bardzo łatwo zmywa się mydłem i wodą.

Główne zalety:
Po pierwsze uzyskasz większą pewność i kontrolę bez konieczności używania dużej siły
Po drugie zyskasz pewniejszy chwyt, co przydaje się zwłaszczaw sytuacjach stresowych - nie musisz się martwić spoconymi i przez to śliskimi dłońmi
Po trzecie Pistol Pro Grip jest czysty, wygodny w użyciu
Po czwarte chroni dłonie przed tłuszczem, olejem i brudem, równocześnie nie brudząc ubrań czy pistoletu

Używany zgodnie z zaleceniami jest całkowicie bezpieczny, jak wykazują badania toksyczności FDA. Jest nietoksyczny, całkowicie obojętny, ponieważ krzemionka jest jak piasek na plaży i zmywa się mydłem i wodą. Płyn nośnikowy jest palny, ale odparowuje bardzo szybko po naniesieniu zgodnie z zaleceniami. Nie zapobiega poceniu się i nie blokuje wszystkich porów skóry, dzięki czemu skóra może nadal oddychać.

Jak stosować Pistol Pro Grip?
Nie należy myć, ani wycierać rąk przed nałożeniem Pistol Pro Grip, ponieważ im więcej naturalnych olejków na skórze, tym lepsze wiązanie między cząsteczkami i skórą. Nie nakładaj balsamów ani innych preparatów na ręce przed jego nałożeniem.

Bardzo ważne! Zawsze energicznie wstrząsaj butelką przed każdym użyciem, aby upewnić się, że cząsteczki krzemionki znajdujące się w zawiesinie nie osadziły się na dnie butelki. Zapewni to równą i gęstą powłokę cząstek. Dozuj emulsję w przybliżeniu wielkości bilonu, a następnie rozłóż na rękach i pomiędzy palcami i pozostaw do wyschnięcia (około 30 sekund). Właściwa ilość została nałożona, gdy na rękach jest równomierna biała powłoka, która odpycha wodę.

Pistol Pro Grip działa dłużej niż konwencjonalne wzmacniacze uchwytów, jednak można go ponownie aplikować tak często, jak to jest potrzebne. Pistol Pro Grip można nakładać na nadgarstki i dłonie, ponieważ gdy pot spływa po ramionach, rozproszy się zanim dotrze do rąk. Podczas fazy suszenia pojawi się biała pozostałość cząstek krzemionki. Jest to normalne i ostatecznie zniknie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: