Optyka

Tagi

Ostatnio przeglądane

Kolimator Vortex Defender CCW 6 MOA

186-562

Nowy

KOLIMATOR VORTEX DEFENDER CCW 6 MOA

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 210,00 zł

Miesięczna rata od 32.22 zł

Więcej informacji

Vortex Defender-CCW to ultralekki kolimator MRDS, zaprojektowany z myślą o broni krótkiej noszonej w ukryciu. W Defender-CCW zastosowano dużą asferyczną soczewkę z twardą powłoką Armortek, wkładkę Shockfield efektywnie pochłaniającą wstrząsy, czujnik ruchu zwiększający żywotność baterii oraz footprint w popularnym standardzie Shield RMS/RMSc.

Defender-CCW to celownik mrds, zaprojektowany dla osób, które chcą nosić na co dzień przy sobie pistolet z zamontowanym kolimatorem. Micro kolimator Defender-CCW oferuje błyskawiczne wejście w cel, ultralekką i niskoprofilową konstrukcję oraz szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym jego codzienne użytkowanie staje się czystą przyjemnością. Celownik zaprojektowano z myślą o pistoletach do samoobrony i CCW, jednak zwarta konstrukcja kolimatora sprawia, że może być również montowany na pistoletach o pełnowymiarowym szkielecie.

Cechy kolimatora Vortex Defender-CCW:

 • Celownik MRDS zaprojektowany dla broni do skrytego przenoszenia
 • kompaktowy korpus zapewniający wygodne przenoszenie oraz dobycie broni spod ubrania,
 • ultralekka konstrukcja o masie jedynie 26 g,
 • funkcja blokady przycisków zapobiegająca przed przypadkową zmianą ustawień,
 • duża asferyczna soczewka zapewniająca czysty obraz na pełnej powierzchni,
 • optyka zabezpieczona twardą powłoką ochronną Armortek,
 • system automatycznego wyłączenia Shutoff wydłuża żywotność baterii,
 • prawidziwe 1× powiększenie bez błędu paralaksy,
 • aktywacja ruchem zapewnia natychmiastową gotowość do działania,
 • podstawa w popularnym standardzie montażu Shield RMS,
 • Shocksield polimerowa wkładka chroniąca przed codziennymi uszkodzeniami,
 • Fast-Rack - teksturowana powierzchnia, która zwiększa przyczepność podczas przeładowywania zamka,
 • 10-stopniowa regulacja jasności kropki (8 + 2 NV).
 • Vortex Defender-CCW - idealny kolimator MRDS do pistoletu do skrytego przenoszenia
 • Korpus celownika wykonano metodą precyzyjnego frezowania z aluminium lotniczego 7075. Dzięki temu urządzenie ma lekką i wytrzymałą konstrukcję ważącą zaledwie 27 g. Aluminiowy korpus wykończono techniką twardego anodowania, co zapewnia wysoką odporność na ścieranie i zarysowania. Podstawę kolimatora wykonano w popularnym standardzie Shield RMS/RMSc, co eliminuje konieczność zakupu dodatkowej płytki montażowej, lub modyfikacji broni przez rusznikarza.
 • Czoło celownika ma agresywne ryflowanie Fast-Rack, dzięki czemu pistolet możemy pewnie przeładować również za pośrednictwem kolimatora. Celownik ma wodoodporną i pyłoszczelną obudowę, wspieraną przez polimerową wkładkę Shockshield, która efektywnie absorbuje wstrząsy i odrzut broni. Wąski profil celownika sprawia, że dobywanie pistoletu spod ubrania jest płynne i jednocześnie możemy przenosić broń nierzucający się w oczy. Kolimator ma prosty i przyjazny interfejs obsługiwany za pomocą dużych przycisków umiejscowionych po obu stronach obudowy.


Vortex Defender-CCW ma wysokiej jakości soczewkę pokrytą wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają wysoką transmisję światła oraz czysty i ostry obraz pozbawiony błędu paralaksy. Celownik wyróżnia się nie tylko jedną z największych soczewek w swojej klasie, ale także asferycznym profilem optyki. Zapewnia to krystaliczną ostrość obrazu nie tylko w centrum, ale również na obrzeżach. W rezultacie uzyskujemy jasny wyraźny obraz celu i możemy komfortowo strzelać także przy słabym oświetleniu. Znakiem celowniczym jest czerwona kropka o wielkości 3 lub 6 MOA (w zależności od modelu) o wartości kliku 1 MOA, regulowana w zakresie 105/110 MOA (poziom/pion). Do zestawu dołączono metalową podkładkę z 1° mikroskosem, która może być potrzebna podczas zerowania broni do strzelania na większym dystansie. Twarda powłoka Armortek chroni soczewkę przed zarysowaniami i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Układ sterujący i dioda są odporne na odrzut broni oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu celownik pracuje stabilnie i wydajnie i stabilnie także w trudnych warunkach polowych. Kolimator zasilany jest baterią CR1632, która wg danych producenta zapewnia do 9 500 godzin pracy przy ustawieniu jasności na poziomie 6. Podobnie jak w modelu Venom, port baterii znajduje się w górnej części urządzenia, umożliwiając łatwą i wygodną wymianę źródła zasilania, bez potrzeby demontażu celownika z broni Użytkownik ma do dyspozycji 8 ustawień dziennych i 2 ustawienia kompatybilne z noktowizją. Wydłużony czas działania, celownik zawdzięcza zastosowaniu czujnika ruchu, który przy braku aktywności ruchowej po 14 godzinach automatycznie wyłącza diodę i przełącza celownik w stan uśpienia. Aby ponownie włączyć kolimator, wystarczy jedynie podnieść broń. System aktywacji ruchem błyskawicznie wybudza kolimator, dzięki czemu jest natychmiastowo gotowy do strzelania nawet pod dłuższym składowaniu.

W zestawie:

 • montaż Picatinny,
 • podkładka o 1° nachyleniu,
 • gumowa osłona,
 • ściereczka do czyszczenia optyki,
 • bateria CR1632,
 • klucz do regulacji kolimatora,
 • zestaw 6 śrub montażowych.

Dane techniczne:

Kolor plamki: czerwony
Powiększenie [×]: 1
Typ krzyża celowniczego (siatki): kropka 6 MOA

Zasilanie: bateria CR1632 (3 V)

Maks. regulacja pionowa (wysokości) [MOA]: 110
Maks. regulacja pozioma (nawiewu) [MOA]: 105
Materiał obudowy: aluminium
Regulacja stopniowa [MOA]: 1

Długość całkowita [mm]: 40
Masa [g]: 27
Szerokość [mm]: 28
Wysokość całkowita [mm]: 25

W zestawie:

Elementy zestawu kolimatora
ściereczka do czyszczenia optyki,
zakrywki na szkła


Gwarancja:
Okres gwarancyjny Dożywotnia gwarancja VIP* firmy Vortex Optics

30 innych produktów w tej samej kategorii: