Kabury

Tagi

Ostatnio przeglądane

Kabura GHOST Stinger

Nowy

KABURA GHOST STINGER/THUNDER 
GHOST STINGER/THUNDER to nowa kabura zaprojektowana i stworzona przez legendarnego Sandro Amadiniego dla strzelców konkurencji dynamicznych IPSC, zwłaszcza w klasach Production, Standard czy Classic.Więcej szczegółów

330,00 zł

Więcej informacji

Cechy produktu:

Aluminiowa płytka montażowa pozwala na dostosowanie pozycji kabury do potrzeb strzelca i przepisów konkurencji dynamicznych, a obniżony wyprofilowany uchwyt mocujący do pasa zapewnia odsunięcie broni od ciała, co gwarantuje szybkie, pewne i bezpieczne dobywanie broni.

Kabura GHOST STINGER/THUNDER jest połączeniem szybkości dobywania z SUPER GHOST ULTIMATE i THE ONE z techniką dobywania z kabur GHOST HYBRID i GHOST CIVILIAN.

Dwie śruby regulacyjne umożliwiają dobranie siły trzymania pistoletu w kaburze, jak i dostosowanie jej do zbliżonego kształtem i wielkością innego typu broni.

Montaż główny jest kompatybilny z kaburami SUPER GHOST ULTIMATE, THE ONE, HYBRID i CIVILIAN, co umożliwia dowolną modyfikację w zależności od potrzeb.

System montażu do pasa typu IPSC lub podobnego (max. 4 cm), przez użycie bazy z czterema śrubami gwarantuje stabilne i stałe położenie kabury, co jest kluczowe w przypadku doboru wyposażenia do strzelań dynamicznych.

Kabura została wykonana z estetycznego i niełamliwego kształtowanego termicznie Techno Polimeru, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

GHOST INTERNATIONAL – zapewnił bogaty wybór rodzajów kabur w zależności od posiadanej broni, dbając jednocześnie o strzelców leworęcznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 innych produktów w tej samej kategorii: