Kabury

Tagi

Ostatnio przeglądane

Nowy

Kabura DAA MAX Holster

Nowy

KABURA DAA MAX HOLSTER

Nowa kabura DAA MAX Holster to prawdziwa innowacja w projektowaniu kabur.

Więcej szczegółów

630,00 zł

Więcej informacji

Wieszak kabury DAA MAX jest wykonany z aluminium i stali, aby utrzymać kaburę na miejscu - jednocześnie umożliwiając szeroki zakres regulacji. Centralny przegub kulowy może przesuwać się w górę lub w dół po parze prętów ze stali nierdzewnej, dając strzelcom szeroki zakres regulacji wysokości. Kabura daje możliwość przechylania i obracania jej do wybranej pozycji i mocowania jej na miejscu przy użyciu tej samej wypróbowanej i przetestowanej konstrukcji zapożyczonej z kabury Alpha-X Race.
Dostęp do dużej śruby blokującej można uzyskać, gdy kabura jest założona, co pozwala dostosować pozycję kabury/pistoletu, gdy jest na założona na pasie.


Dolna, zaokrąglona nakładka zapewnia komfort podczas dłuższego użytkowania.


Regulacja retencji w kaburze DAA MAX jest naprawdę innowacyjna.
Większość kabur z zamkniętym korpusem dociska się do pistoletu w celu regulacji retencji. To rozwiązanie jest proste, ale nie idealne, ponieważ szybko prowadzi do śladów zużycia na pistolecie. Te kabury są często albo za luźne, albo za ciasne…
Kabura DAA MAX wykorzystuje zupełnie inne rozwiązanie: formowany wtryskowo korpus kabury nie zaciska się na pistolecie, a raczej przylega do niego z minimalnym prześwitem.


Kabura DAA MAX jest dostępna dla popularnych modeli broni w kilku kolorach.
Model CZ jest przeznaczony do Shadow2, ale działa również doskonale z CZ 75 SP-01, TS2 i większością innych pistoletów modelu CZ. Idealnie pasuje również do Tanfoglio Stock-II.

Model Tanfoglio Stock-III to tak naprawdę zmodyfikowany korpus CZ, który został dostosowany do nieco wyższej szyny Stock-III.

Model Glock jest wzorowany na G34 Gen 5, ale działa świetnie ze wszystkimi Glockami, które wypróbowaliśmy, w tym MOS 41.
Model SIG P320 pasuje do wszystkich modeli P320: P320 MAX, P320 X5/Legion, P320RXP P320 XFULL

30 innych produktów w tej samej kategorii: