części i akcesoria do broni

Tagi

Ostatnio przeglądane

Nowy

Podstawka montażowa pod kolimatory Trijicon/Holosun do pistoletów CZ Shadow 2 OR, 2BME

2BME020

Nowy

PODSTAWKA MONTAŻOWA POD KOLIMATORY TRIJICON/HOLOSUN DO PISTOLETÓW SHADOW 2 OPTIC READY

2BME

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

279,00 zł

Więcej informacji

Płytki są projektowane i wykonane przez polską firmę TBME (Two Brothers Military Engineering), która do produkcji swoich wyrobów wykorzystuje wysokiej klasy obrabiarki CNC.

Podstawy wykonane są z aluminium lotniczego 7075-T6, dzięki czemu są wytrzymałe oraz niezwykle lekkie (w zależności od modelu ważą ok 8g.). Płytkę wykończono metodą twardego anodowania o specyfikacji wojskowej (MIL-SPEC), dzięki czemu jej powierzchnia ma zwiększoną odporność na zarysowania i wytarcie.Płytki montażowe TBME wyróżnia nie tylko trwałe wykończenie i idealne dopasowanie do broni, ale również możliwość niezwykle niskiego osadzenia kolimatora na broni. Dzięki zastosowaniu sond pomiarowych, płytki są idealnie wymiarowane i dopasowywane do fabrycznego frezu broni. Aby zapewnić stabilny i niezawodny montaż kolimatora, w płytce zastosowano system stalowych wymiennych wkładek „Quad Lock”, które umożliwiły wykorzystanie śrub z mocnym, wielozwojnym gwintem (z wyłączeniem modeli mocowanych na tzw. jaskółczy ogon).


W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu kolimatora na broni: 4 śruby montażowe torx klasy A4 ze stali nierdzewnej, tubka kleju do gwintów, oraz instrukcja montażu.

Do montaż płytki i kolimatora zaleca się stosowanie kleju do gwintów o średniej mocy (w zestawie) oraz używania klucza dynamometrycznego z nastawą 1,2 nm. Przed ostatecznym montażem warto zamocować kompletną płytkę (z gwintowanymi wkładkami) i kolimator bez użycia kleju. Dzięki takiej weryfikacji mamy pewność, że płytka jest odpowiednio dopasowana do kolimatora i broni.

Podstawka montażowa pasuje do pistoletów CZ SHADOW 2 OPTIC READY i przeznaczona jest pod kolimatory:

  • Holosun 407C
  • Holosun 507C
  • Holosun 508T
  • Trijicon RMR
  • Trijicon SRO

30 innych produktów w tej samej kategorii: